лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Коли ви відправляєте електронного листа, принципово важливо, щоб повідомлення було доставлено без змін і безпечно одержувачу, який повинен бути єдиним, хто може його прочитати. Справа не зміниться, коли ви отримаєте повідомлення електронної пошти, зміст якого не повинно бути в змозі прочитати або маніпулювати третіми особами. Не менш важливо, що відправник не може видати себе за когось іншого. Вимоги такого типу можуть бути гарантовані тільки при використанні криптографії та електронних підписів, без яких кіберзлочинцям буде легко маніпулювати, незважаючи на захист антиспаму і антивірусного програмного забезпечення. Стандарт для використання обох функцій - S / MIME, визначений у 1999 році.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua