Волынь Як отримати проміжний сертифікат для SSL Intermediate certificate, Chain SSL Волинь, Волынь, Волиньска, Волынская Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

GeoTrust Thawte DigiCert DigiCert проміжні SSL сертифікати

Показати chain сертифікат

Введіть ваш сертифікат

Умова надання проміжного сертифіката SSL СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку "Показати" Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються даним сервісом.

* Подтведить цепочку сертификатов можно на proverkaSSL.com

Ланцюжок к root SSL сертифікату через проміжний сертифікат SSL

Проміжні сертифікати з'єднують кінцеві сертифікати - сертифікати, яки видані для доменів / веб-сайтів, з довіреним кореневим сертифікатом, який знаходиться в сховищі довірених сертифікатів браузера, забезпечуючи ланцюжок довіри. Це означає, що на додаток до кінцевого сертифікату сервера, як правило, також необхідно надати проміжні продукти.

Одне з найстаріших міст Західної України - Луцьк. Однак місто вперше згадується в 1085 році, коли це було вже укріплене місто, яке опинилося в центрі міжусобної боротьби нащадків Ярослава Мудрого. Сучасний вигляд Луцька сформовано тисячолітньою історією, адже тут жили десятки різних народів. Місто в різні періоди входило до складу багатьох держав, що знайшло відображення у зовнішньому вигляді міста та значно вплинуло на розвиток міста. Після закінчення другої світової війни Луцьк став значним центром УРСР. В результаті змін в демографії Луцька до кінця війни місто було майже повністю українським.