Волынь Валідатор SSL Перевірка з'єднання HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Волинь, Волынь, Волиньска, Волынская Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Проверка HTTPS соединения с сайтом


Условие предоставления сервиса проверки HTTPS соединения СЛАВА УКРАИНЕ !

* Нажимая кнопку "Проверить соединение" Вы даете согласие на обработку данных, используемых в данном сервисе.

Ваш запит обробляється.
Будь ласка дочекайтеся результатів.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентификацией. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, яка показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.

Полезные ссылки: Навіщо потрібні Центри сертифікації CA >>>

Орган сертифікації - це довірена сторона, яка видає цифрові сертифікати та управляє відкритими ключами та обліковими записами для шифрування даних для кінцевого користувача. Відповідальність ЦО в цьому процесі полягає в тому, щоб компанія або користувач отримали унікальний сертифікат для ефективної автентифікації особи. Браузери можуть визначити, чи був ваш сертифікат випущено організацію, яка була уповномажена це робити, чи вона перевірена для забезпечення безпеки сайтів и чи можна ей довіряти. Браузери зберігають в своїх сховищах так звані кореневі сертифікати акредитованих Центрів сертифікації. Якщо сертифікат виданий Центром сертифікації корінь якого є у браузера, він підтвердить легітимність сертифіката сайта


Лінки <<< Харків Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Дніпро >>>

© 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!